تبليغ بهائيت با دخترکان زيبا در کيش!

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgajFLNJ97Rds7mem6fStC8-pMNy3TWoJp4jbsghPMke6M1TbaiKMbAOMfnfQil7EVp9dXMhSWoOUJg7PUa3-proR4Sw6hMdW__ltw3ouzjxaqR82gXDQX8aBSmWm919816X7kd_xdW1E0/s640/2005-summerfest+Bahai+Haus+vun+der+Andacht.jpg
Baha'i believers pose near German Baha'i Temple
رهبران فرقه منحرف بهائيت براي به انحراف كشانيدن جوانان و تبليغ بهائيت از شگردهاي خبيثانه اي استفاده مي كنند.
به گزارش جوان آنلاين روساي اين فرقه منحرف كه با بودجه ميلياردي آمريكا و انگليس سالهاست كه در تحت حمايت ويژه اسرائيل در سرزمين هاي اشغالي سكنا گزيده اند به دليل نفرت و انزجار مردم ايران از مسلك استعمار ساخته بهائيت دست به تبليغاتي به روش آندلسي زنده اند.
بنا بر اين گزارش؛ از مدت ها پيش به اين سو كساني كه قصد نفوذ در ميان جوانان ايراني و جذب آنان به بهائيت را داشته اند از ميان زنان بهائي انتخاب مي شوند كه با استفاده از جذابيت هاي زنانه و فريب جوانان آنان را به بهائيت مي خوانند.
اين درحالي است كه اين مبلغان از طريق همين جوانان لو رفته و چندين نفر از آنان چندي پيش در جزيره كيش دستگير شدند. دستگير شدنگان كه اكثرا تهراني و تعدادي نيز از خارج آمده بودند با در دست داشتن جزوات بهائيت چاپ آلمان اقدام به فريب دادن جوانان و مسافران كيش مي كردند كه با اعتراض مردم و اطلاع به مقامات مسئول دستگير شدند.
گفتني است كه استفاده از مسائل جنسي براي جذب جوانان و كشاندن آنان به انحرافات اخلاقي از اصول اوليه و بديهي مبلغان بهائي است.

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Total Pageviews

Followers

Blog Archive